UR & KLOCKOR / Väggur / Amerikaur 7908253
nr 790 8253
Amerikaur
höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:28:54
11/11 18:27:44